Online İhale Logo Online İhale Facebook   Online İhale Twitter
Yeni Sayfa 1

E-İhale;

    E-İhale Elektronik İhale veya Online İhale sistemi B2B (şirketler arası ticaret) alanında kullanılan bir satın alma yöntemidir. Bir Alıcı şirketin ve ona mal veya hizmet satmak isteyen birden çok şirketin olduğu durumlarda kullanılır. Ulaşılmak istenen hedef  satıcı şirketlerin tekliflerinin değerlemesini en optimum şekilde yapmak ve en uygun teklifi veren tedarikçileri adil ve şeffaf olarak belirlemektir. Mal veya hizmet satmak isteyen satıcı şirketler tekliflerini elektronik ortamda sunarlar ve eğer alıcı uygun görürse tekliflerini sürekli olarak revize edebilecekleri "online" bir rekabete girerler.

Tarihçesi;

      E-İhaleler İnternet teknolojilerindeki gelişmeler sonucunda 90'lı yılların sonlarına doğru popülerlik kazandılar. Elektronik İhale sisteminin öncüsü olan Freemarkets şirketi 1995 yılında eski McKinsey danışmanı ve General Electric yöneticisi olan Glen Meakem  tarafından kuruldu. Pittsburgh bazlı şirket değişik uzmanlıkta satın alma ekipleri geliştirerek müşterileri adına global çapta elektronik ihale ile satın alma operasyonlarına yöneldi. Özellikle İnternet teknolojilerinin patlama gösterdiği bir döneme denk gelmesinin de yardımı ile şirket bir anda çok büyüdü. Müşterileri arasında BP Exxon Mobil United Technologies Visteon Heinz Shell gibi devasa firmalar bulunan Freemarkets ardından benzer birçok e-ihale firmasının da doğmasına yol açtı. Ocak 2004 yılında Ariba Freemarkets'ı 493 milyon dolara satın aldığını açıkladı.

Süreç;

      Basit anlamda bir E-İhale için Alıcı satın almak istediği ürünün veya hizmetin özelliklerine karar verir ve gerekiyorsa kapsamlı bir şartname hazırlar. Ayrıca E-İhale'ye katılmasını uygun gördüğü tedarikçi firmaları da E-İhale hizmet sağlayıcısı firma ile beraber veya tek başına belirler. E-İhale hizmet sağlayıcısı firma kendisine ulaştırılan şartname ve tedarikçi bilgileri ile ihaleyi belirlenen şartlarla elektronik ortamda hazırlar. Tedarikçilere E-İhale eğitimleri hizmet sağlayıcısı firma tarafından verilir. Daha sonra ürünün veya hizmetin tedarikçileri en iyi fiyatı (toplam sahip olma maliyetini) sağlayabilmek için birbirleri ile yarışarak yoğun bir rekabet ortamına girerler. E-İhale platformu genellikle sadece Alıcının davet ettiği ve girmesini uygun gördüğü tedarikçilere açıktır. E-İhale tamamen online ortamda ve gerçek zamanlı olarak gerçekleştirilir. Katılımcılar Alıcının isteğine bağlı olarak tüm teklifleri en düşük teklifi birim fiyatları veya kendi sıralarını görürler. Ancak katılımcı firmaların kimlikleri gizlidir ve birbirlerine gösterilmez. Verilen teklifler Alıcı ve ihaleyi kazanan satıcı firma arasında yapılacak olan gerçek sözleşmeye konu olacak şekilde bağlayıcı niteliktedir.

Önemli Noktalar;

      Alıcı satıcılar ve E-İhale hizmet sağlayıcısı firmalar önceden belirlenen bazı kurallara uygun hareket ettikleri müddetçe problem yaşanmaz. Bu taraflardan herhangi biri kurallara uymaz ise daha sonra problemler yaşanabilir. İyi bir ön hazırlık sürecinin ardından kullanıldığında E-İhale sistemi ile çok ciddi tasarruflar elde edilebilir. Etik şeffaf ve adaletli olarak kullanılmadığı durumlarda tedarikçi firmalar ile problemler yaşanabilir.

e-Satınalma;

    e-Satınalma veya Elektronik Satınalma B2B (şirketler arası ticaret) alanında satın alınacak olan ürün veya hizmetlerin internet üzerinden alışverişinin gerçekleştirilmesine verilen genel addır. Genellikle e-satınalma sistemleri ürün ve hizmet satmak/almak isteyen kalifiye ve kayıtlı alıcı ve satıcı firmaları bir araya getiren yapılardır. Değişik yaklaşımlar olmakla beraber teklif isteme teklif gönderme miktara göre indirimler özel fiyatlama gibi uygulamalar çoğu E-Satınalma sisteminde standart olarak kullanılmaktadır. E-Satınalma ile operasyonel yükün azaltılması alım-satımın belirli aşamalarının otomatize edilmesi üretim döngüsünün kısaltılması sağlanabilir. E-Satınalma şirketlerde otomasyon hedeflenen tedarik zinciri yönetiminin en önemli halkasıdır. e-satınalma sistemi bileşenleri RFI (Request for information-Bilgi İsteği) RFP (Request for Proposal-Teklif İsteği) RFQ (Request for Quotation-Fiyat İsteği) şeklindedir. Ayrıca İş Akışı ve Süreç Yönetimi Tedarikçi Yönetimi Kontrat Yönetimi Katalog Yönetimi gibi değişik uygulamalar. E-satınalma sistemlerinin parçaları olarak kullanılmaktadır.

Kazanımlar;

    e-satınalma sistemleri doğru ürünü doğru tedarikçiden doğru zamanda doğru fiyata ve doğru miktarda almanıza yardımcı olmaktadır. Müşteri ihtiyaçları bilgisini gerçek zamanlı olarak tedarikçilerle paylaşarak geleneksel tedarik zinciri yönetimini üst seviyelere çıkarmak mümkündür.

    Kazanımları aşağıda sıralarsak;

        1- Zaman ve Para Tasarrufu;

        2- Görünürlüğü Artırmak;

        3- Kontrat Dışı Harcamaların Önüne Geçiş;

        4- Çalışanların Daha Stratejik Fonksiyonlara Konsantre Olabilmeleri;

    Online İhale (Sağlık Sektörü İçin Elektronik İhale Bankası - İlaç Medikal Sarf Malzeme Tıbbi Cihaz Alımları

          İçin Online İhale Sistemi);

     Sağlık sektörü için online ihale sistemi; ilaç medikal sarf malzeme ve tıbbi cihaz alım / satımında sisteme üye olan alıcı ve satıcıları bir araya  getirerek en uygun ihale ortamını ( ihale bankası ) sağlıyor. İhale yapılıyor ve sonuçlandırılıyor.

     Online İhale Sistemi Adres : Sahabiye Mah. Mete Cd. Rüzgar Apt. No:46 Kocasinan/KAYSERİ Telefon : 0352 231 33 60   

*-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------*

    Etiketler; elektronik ihale, ilaç ilacın medikal sarf malzeme tıbbi cihaz alımları için online ihale ve satınalma satın alma sistemi elektronik takvim takvimi ihale ihaleleri ihalesi ihaleye ihaleler ihalelerini ihalelerinde ihalenin kdv oran oranı oranları. Şeffaf eldiven kdv oranı. Güncel kdv oran listesi. Bitkisel sektör sektörü sektörünü medikal ürünleri sağlık ürünleri medikal araçlar imalat mal alımı ihaleleri laboratuvar kit tahlil laboratuar malzemeleri aile hekim hekimliği ardından dergi dergisi dergileri sağlık sağlıklı online e-imza mobil imza imzalı e-ihale e-satınalma e-satış e-devlet e-reçete reçete sayı.

Sayısı sayıları e-tedarik satınalma satın alma tüp bebek kadın doğum ihale dünyası sağlık ihale sağlık bank ihaleden.com ihaleden com ikincielihale.com icra ihale portalı icraturk.com safa e ihale safa ihale safaihale.com ihaleden al ihaledenal.com sağlık dergi yayıncılık dergi ihale dünyası net ihale yayıncılık yayıncılık ihale sağlık yayıncılık sağlık yayıncılık gazetecilik reklam ltd şti online ihale . net onlineihale.net ihale.net ihale net online ihale.net ihaledunyasi.net ihale dunyasi.net ihale.com.tr hastane hizmet alım ihalesi ilaç ilaçlar ilaçla ilaçların medikal medical medicine medikalci medikalcilerin park sarf doktor doktorları randevu randevu alma online randevu iş iş başvuru iş başvurusu alırken kazanmak istiyorum mağaza mağazası mağazaları iş başvuruları iş başvuru formu ik insan kaynakları kariyer cihaz tıbbi fiyat form formu sipariş siparişi sepet sepeti ilaç sepeti. İnternetten ilaç siparişi fiyatları bank banka bankası ulaşım ulaşmak hastane hastanesi hastaneler tıp merkez merkezi merkezleri özel devlet ile ilgili iptal iptali iptalleri okul kolej kayıt kayıtlı kayıtlar kayıtlarını prosedür prosedürü hizmet hizmeti hizmetleri malzeme malzemeler medikal malzemeler medikal malzeme ankara medikal malzemeleri ankara.

    Malzemeleri malzemelerin aile hekimliği malzemeleri liste listesi listeleri tedarik geniş kapsamlı stratejik memur memuru memurları memurların birim birimi biriminin nedir görev görevi görevleri uzman uzmanı müdür müdürü müdürlüğü şef eleman elemanı elemanları çalışan çalışanları tdv Türkiye diyanet vakfı. Arama aramalar çalışanı çalışanları yönetici yöneticileri rehber rehberi eğitim eğitimci eğitimler eğitimlerimiz katılım katılımcı katılımcılar katılımcılarımız işlem işlemi işlemler işlemleri işlemlerini tık tıkla tıklayın tıklayınız icra eczane depo deposu bölüm bölümü depoları bul takip yolsuzluk yolsuzluğu önlem önleme önleyecek önleyerek tedbir alma almak alarak ödeme şekil şekli almayan para peşin çek senet havale açık hesap medikal malzeme üreticileri online araç ihaleleri online araç ihale sistemi oyun.

    Batak ihaleli batak oyunu ver at yayım yayımlanan yayın yayınları yayınlanan bülten bülteni bültenleri üzerinde üzerinden alım alımı alımları satış satışı satışına satışları satışların satan satılan satanlar satmak satışa satışına istiyorum ilan ilanı ilanlar ilanları ilan edildi ilan edilen maliyet muhasebe muhasebesi muhasebeci. Mali müşavir yeminli mali müşavir internet internette internetten ürün ürüne ürünler ürünleri el elden cerrahi alet aletler aletleri açık kapalı teklif teklifi teklifleri tek teslim teslimi tel telefon telefonu güç gücü satınalma gücü pariteleri uyanık kayserili basın telefon numarası no iletişim adres adresi arz talep talebin haber haberci habercisi haberler haberleri duyuru duyuruları duyurusu duyuruldu duyurular açıklandı açıldı rayiç bedel davet davetli çağrı çağrılan çağrılmış çağrı merkezi call center platform platformu zarf sonuç sonuçları sonuçlandı kazanan pazarlık tekrar yeniden bir daha doğrudan temin.

    Aşı takip sistemi otomasyon otomasyonu otomasyonunda taklit sahte tehlike tehlikesi boş kutu kutusu kesin komple logo logosu çözüm çözümleri meddata bilişim hbys pacs başarı hikaye hikayesi hikayeleri laboratuvar resmi gazete siteleri site siteler sitesi sitede tarih tarihi tarihleri saat dakika saniye gün günler hafta haftalar ay aylar sertifika ted türk eğitim derneği tören töreni certificate ay yıl web sayfa sayfası avuç içi damar izi uygulama uygulaması. Uygulamaları domain server host hosting asp aspx html php sistem sistemi ücret ücretleri ücretli kadın doğum göz kbb ortopedi gereçleri kvc kardiyoloji kalp ücretsiz abone abonelik üye üyelik kik ekap alıcı satıcı satıcıları belediye devlet kurum imza an anında anlık kategori kategorileri usul usulü mektup mektupları mektubu döküman dökümanı yüksek alçak ihale siteleri tıbbi ihale siteleri ihale sitesi medikal ihale siteleri yönetim yönetimi hbys his.

    Lis ris radyoloji bilgi sistemi yazılım yazılımı delphi program programı programları software tedarik zinciri yönetimi iç satınalma etkin satınalma yönetimi etkin etkinlik etkinlikler uygulama bilgi bilgisi bilgileri yönetmelik yönetmeliği eksiltme artırma arttırma süreç süreci idare ve teknik şartname şeffaf eldiven teknik şartnamesi tıbbi malzeme teknik şartnamesi sektörel ihale şartnamesi sektörel ihale şartnameleri pazarlama firma sut sağlık uygulama tebliği tebliğinde tebliğine ilaç - sarf malzeme güvenliği ve yönetimi firmaları online ihale sistemi olarak hastaneler için ilaç medikal sarf malzeme ve cihaz alım / satımında onay onayı onaylandı sisteme üye olan alıcı ve satıcıları bir.

    Araya getirerek en uygun ihale ortamını sağlıyoruz tıbbi ihale yayınları hastane ihale sonuçları sarf malzeme takip sistemi cerrahi sarf malzeme medikal sarf malzemeleri hastane kamu ihale bülteni Turkey Türkiye türkiyede türkiyedeki türkiyenin elektronik ihale uygulama yönetmeliği elektronik ihale bülteni elektronik ihaleler elektronik ihale sistemi kamu ihale kurumu maliyetlerinizi düşürün rekabeti arttırın satın alırken kar edin alırken kazanın tüm Türkiye ihaleleri valilik ihale duyuruları hakkında piyasa medikal malzeme üreticileri.

    Piyasası sanal hastanelerin satın alma departmanları cihaz ilaç tıbbi malzeme ya da herhangi bir ürün ve malzeme alımında tedarikçi firmalardan almış olduğu teklifleri saklama değerlendirme ve karşılaştırma gibi alıma yönelik kurumsal işlemlerini satın alma yazılımı üzerinden online gerçekleştirerek geçmişe yönelik ve anlık malzeme ve tedarikçi değerlendirmesi kolaylıkla yapılır tıbbi cihaz alım sistemi anestezi iş istasyonları tıbbi cihaz bakım ve onarım elemanı seviye 5 yeni doğan kapalı bakımı online otomobil ihale.

    Otomobil ihaleleri online sigorta ihale sigorta ihaleleri online ihale tarzı siteler online ihale şartları yasemin online ihale tıbbi cihaz satın alınacaktır internet üzerinden ihale uygulamaları web tabanlı ihale teklif dosyası hazırlama modülü modül akaryakıt alımı ihalesi ihale yapmak yeni tedarikçiler bulmak sattığınız ürünleri almak isteyenlerden haberdar olmak için ihale çözümleri sunar hastane ihaleleri hastane ihaleler medikal cihaz ihale medikal ihale bülteni kamu ihale medikal kamu medikal malzeme toptancıları.

    Medikal ihaleler ihale bülteni ihale merkezi ihale dergisi ilaç fiyatları ilaç fiyatları hakan maraşlı halit özyalçın yasemin çalışkan recep özyalçın güncel ilaç fiyatları 2012 ilaç fiyatları hesaplama medikal malzeme fiyatları medikal ihale hastane satın alma prosedürü hastane sarf malzemeleri hastane satın alma medikal sarf malzeme fiyatları tıbbi sarf malzeme fiyatları tıbbi sarf malzeme tıbbi sarf malzeme listesi amerikan hastanesi sarf malzeme  listesi. medikal sarf malzeme tıbbi malzeme tedarik firmaları tıbbi malzeme satan web siteleri tıbbi sarf malzeme satan firmalar tıbbi sarf malzemeleri satışı tibbi ilaç ve sarf malzeme kodlari on layn ihale onbline ihale onlaın ihale onlien ihale onlay ihale.com onlaynihale eczane ilaç fiyatları ilaç rehberi hangi hangisi en iyi ihale sitesi en iyi ihale programı.

    Ecza deposu ilaç fiyatları yeni ilaç fiyatları ilaç firmaları ilaç şirketleri ilaç depoları en iyi ihale takip sitesi ilaç fiyatları düşüşü cpap fiyatları medikal sarf malzeme fiyatları tibbi malzeme fiyatlari medikal market medikal malzemeler medikal malzemeleri medikal malzeme firmaları sağlık bakanlığı ihaleleri hastane ihale ilanlari doğal ürünler medikal ürünler fiyat listesi. Ufuk bilgisayar ufuk bilişim ufuk bilgi işlem internet hizmetleri elektronik ihale san. tic. ltd. şti. acil ve anestezi amaçlı tıbbi sarf malzemeler hastane ihale ilanları zonguldak atatürk özel hastane ihale, özel hastane ihaleleri özel hastanelerin ihaleleri devlet hastaneleri ihaleleri devlet hastanesi ihaleleri devlet hastanesi ihale devlet hastaneleri ihale ekap ihale ilanları elektronik kamu alımları platformu tıbbi ihale online icra ihalesi nakliye sigorta sigortası icra kantin yakıt ihalesi hastane otomasyonu.     

    Hastane bilgi yönetim sistemleri hbys otomasyon medula medula2 medula 2 meddata medula otomasyon programı uygun fiyatlı medula gss genel sağlık sigortası web servisleri poliklinik özel hastane oracle entegre muhasebe personel programı demirbaş programı stok takip online icra ihale erciyes hacettepe medikal sarf malzeme firmaları kayseri istanbul ankara izmir adana antalya erzurum konya malatya samsun bursa kocaeli gaziantep sivas Içel içel mersin diyarbakır kütahya eskişehir niğde hatay tekirdağ van bolu muğla aydın balıkesir afyon trabzon sakarya adapazarı zonguldak kahramanmaraş çanakkale manisa kırıkkale yozgat elazığ tokat ısparta karaman erzincan kars medikal malzeme üretimi medikal malzeme ödemeleri.

    Karabük ücretsiz ihale bülteni ihale bülteni ücretsiz ihale bülteni bedava izmit diyarbakır sinop ordu fatsa sivas niğde eskişehir kütahya hatay antakya tekirdağ üniversitesi van aydın muğla balıkesir afyon bolu giresun trabzon zonguldak maraş k.maraş kahramanmaraş üniversite çanakkale manisa kırıkkale yozgat tokat elazığ isparta ısparta karaman erzincan il sağlık müdürlüğü sağlık il müdürlüğü kayseri erciyes hastaneleri erciyes kartal hastanesi.

    Erciyes hastaneleri kayseri stratejik satınalma yönetimi satınalma departmanı satınalma dış satınalma yöneticisi satınalma denetimi sağlık kuruluşlarında satınalma ve tedarik zinciri yönetimi satınalma organizasyonu hastane malzeme yönetimi toki ihaleleri toki hastane ihaleleri hastane kantin ihaleleri hurda araç ihaleleri medikal malzeme satıcıları. Medikal dükkanı para kazanır mı, medikal firma kazançları, medikalcılar aylık ne kadar kazanır, medikalciler çok kazanır mı, ayda bir medikalci ne kadar kazanır.

    Kamu araç ihaleleri internetten ilaç satışı internetten ilaç satışları online internetten ilaç satışı internetten online ilaç satışı internetten ilaç alma internetten ilaç satın al hastanelere medikal malzeme satışı medikal sarf malzeme satışı ihale sonuç ilanı tsk tüm ihale ilanları düzeltme resmi ilanlar bölge hastanesi bölge hastaneleri toki ihaleleri ihale ilanlarını ihale ilanları ihale ilanı doğrudan temin ihale arama. Resmi ihaleler ihale ilanlarımız tüm ihale tüm ihaleler ihale yasaklıları ihale kararları ihale duyurusu resmi ihale bülteni kamu ihale bülteni satın alınacaktır kit karşılığı cihaz satın alınacaktır ihale detayı ihale detayları ilaç ve serum satın alınacaktır health bank ihale bankası internetten tıbbi malzeme satışı, tıbbi sarf malzeme satışı, medikal malzeme satışı. Onlıne ihale telefon kayseri online ihale online ihala online ihale iletişim kayseri online ihale Türkiye'nin ihale habercisi ihale net www.ihalemerkezi.net ihale merkezi ihalematik ihale matik www.ihalematik.com kamu ihale sonuçları ihale port ihaleport www.ihaleport.com. online ihaleler onlineihaleler www.onlineihaleler.com kayseri bilişim firmaları kayseri bilgisayar firmaları computer servis.

    Hastane malzeme ihaleleri hastane malzemeleri ihaleleri hastane malzemeleri ihalesi hastane malzemeleri firma hastane malzemeleri fiyatları detay hastane malzemeleri hastane malzeme firmaları ameliyat malzemeleri hastane mobilyası hastane malzemesi. İş bankası ödenmeyen ilaçlar. Türkiyedeki online ihaleler türkiyedeki nakliye ihaleleri united türkiye ücretsiz ulaşılacak ihale haberleri. sağlık sektörü teknolojik ihale sistemleri. özel hastaneler özel hastanelerin puanlandırılması ve ilave ücret alınması hakkında yönerge özel hastaneler platformu özel hastanelerin puanları özel hastaneler yönetmeliği. özel hastane iş ilanları ankara özel hastane istirahat raporları özel hastane ilave ücret. sekreter iş ilanları ankara özel hastaneler iş ilanları ankara hastane depo, özel güvenlik iş ilanları ankara özel güvenlik iş başvurusu. sağlık platformu sağlık enformasyon sistemleri. sağlıkbank seri ilanlar sağlıkbank iletişim sağlıkbank tıbbi ihale yayınları.

     Türkiyenin büyük ihale türkiyenin geniş ihale arşivi türkiyenin büyük ihale portalı. Türkiyenin en büyük ihalesi türkiyenin en büyük ihale portalı. Uluslararası ihale siteleri türkiyenin lider ihale sitesi türkiye geneli tüm ihaleler. Türkiyenin ihale sitesi özel hastanelerin kullandığı online ihale siteleri özel hastanelerin kullandığı ihale siteleri özel hastanelerin ilaç ve medikal sarf malzeme alımında kullandığı online ihale siteleri özel hastanelerin ilaç ve medikal sarf malzeme alımında kullandığı ihale siteleri. Türkiye'nin en gelişmis B2B pazaryeri b2b tedarik ihale satınalma satış Sağlık, Temizlik, Textil ve Kırtasiye Satınalmalarınızı En Hesaplı En Uygun Vadeyle diğer müsterilerle Ortak olarak İhale Yöntemiyle Güvenli Olarak Yapın. Muayene ücreti çalışma saatleri doktor maaşları sgk anlaşması sünnet fiyatları özel hastane sınıfları paslanmaz hastane ekipmanları hastene paslanmazları acil revir ve hastane ekipmanları hastane ve otel ekipmanları paslanmaz çelik hastane ekipmanları otomatik manuel yataklar dolaplar sedyeler doğum pediatri. Medikal malzeme imalatçıları. İlaç ihaleleri, hastane ilaç ihaleleri, medikal malzeme online satış, medikal malzemeleri ankara, medikal malzemeler, medikal şirketleri, medikal ürünler, ortopedi medikal. özel hastane ilaç alımları. Hastanesi İlaç ve Medikal Sarf Malzeme Alımlarını Online İhale Sistemi Üzerinden Yapmaktadır.

 


 


Ufuk Bilgi İşlem İnternet Hizmetleri Elektronik İhale San. Tic. Ltd. Şti.

Sahabiye Mah. Mete Cad. Rüzgar Apt. No:46
Kocasinan - KAYSERİ
Tel - Faks : 0352 231 33 60
Copyright © 2013 - Ufuk Bilgi İşlem